Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

Novinky

tensor-art-832x400.jpg

Tensor Art bezplatný online generátor obrázků

Tensort Art AI online generátor obrázků. Vyberte si z desítek předpřipravených modelů Tensort Art nebo si vytvořte vlastní model. Vytvářejte krásné obrázky a videa zdarma z několika slov. Vyzkoušejte si to nyní zdarma! Upravujte své výtvory.

Detail

Bunny.net je platforma pro sdílení obsahu

Co je bunny.net? bunny.net je platforma pro doručování obsahu, která skutečně hopsá. Poskytujeme spolehlivou, výkonnou a bleskově rychlou síť CDN navrženou tak, aby nabízela neuvěřitelný výkon za nejvýhodnější ceny na světě.

Detail
vas-hosting-832x400.jpg

Bezstarostné řešení pro vaše aplikace a weby

Přestože na trhu s webhostingem jistě dost známějších hráčů, Váš hosting rozhodně není radno podceňovat. V tomto článku se dočtete že tento český poskytovatel má co nabídnout, a to zejména menším a středním klientům.

Detail
Blog Image

Článek číslo čtyři

Donec iaculis gravida nulla. Mauris elementum mauris vitae tortor. Morbi scelerisque luctus velit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Sed vel lectus. Donec odio tempus molestie, porttitor ut, iaculis quis, sem.

Detail
Upravit nastavení cookies/a>