Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

GRAFICKÉ NÁVRHY

 • Home
 • POTISK TRIČEK
potisk-tricek-1220x600.jpg
navrhy-potisk-tricek-02-372x341.jpg
navrhy-potisk-tricek-03-372x341.jpg

Grafické návrhy - potisk triček

Nabízím vytvoření jedinečného grafického návrhu pro potisk trička, byznys, firmu, vlastní značku, osobní merch, společnost, kapelu, organizace, spolky, zaměstnance či jakoukoliv činnost. Vytvořím kvalitní a nadčasový vzhled podle instrukcí, který Vás bude reprezentovat, vhodně odrážet myšlenku a efektivně splní svůj účel. Na základě Vašeho přesného zadání navrhnu jedinečný a originální grafický návrh potisku trička či jiného textilu s dávkou kreativity, přesně podle představ, který upoutá pozornost a lidi zaujme. Samozřejmostí jsou neomezené úpravy návrhu až k dosažení Vaší spokojenosti. Finální návrh dodám ve zdrojových souborech, resp. formátu pro tisk dle vašeho výběru.

Přímý digitální potisk textilu je nejmodernější metodou zakázkové výroby triček současné doby. Zároveň se považuje za budoucnost v oboru potisku triček. Kvalitní potisk triček od jednoho kusu je velkou předností této technologie.Na textil lze natisknout grafické motivy různých barev a tvarů. Například i fotografie. Barvy jsou přitom nanášeny přímým vstříknutím a fixací do bavlněných vláken. Tím dosáhneme u potisku velké odolnosti a měkkosti. Kvalitou jsme tedy téměř na úrovni sítotisku.

V ceně grafického navrhu potisku je již zahrnuto zpracování korektur potisku textilu. Přesnou kalkulaci návrhu tisku vám vypracujeme podle přesně poptávaného zboží, jeho množsví, dále podle umístění, velikosti a barevnosti loga a také po zaslání grafických podkladů s kterými budeme pracovat. U potisků na tmavý materiál může být nutný bílý podtisk, který se počítá jako barva navíc.

Objednávka návrhu potisku trička

navrhy-potisk-tricek-04-391x225.jpg

Pro úspěšné zpracování objednávky návrhu pro potisk trička je zapotřebí od objednajícího zákazníka získat přesnou specifikaci a představu o budoucím vzhledu potisku trička.

Specifikace zadání dle bodů níže:
 • Popis nebo představu, jak má návrh vypadat
 • Logo nebo obrázky, které má návrh obsahovat
 • Texty, které má návrh obsahovat
 • Jaká bude barva trička pro potisk
 • Jaká bude barva trička pro potisk
 • Barvy, ze kterých se návrh bude skládat
 • O jakém množství tisku uvažujete
 • Jaký potřebujete výstup grafického návrhu

Cena a druh potisku trička

navrhy-potisk-tricek-05-391x225.jpg

navrhy-potisk-tricek-06-391x225.jpg

navrhy-potisk-tricek-07-391x225.jpg

Cena vlastního potisku trička je přímo závislá na velikosti potištěné plochy, zvolené technologie potisku a množství objednaných kusů textilu s potiskem.

Druhy potisku textilu:
 • DTF TISK - Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu. Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie. Zachytí barevné přechody i jemné detaily. Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu. Ideální pro rychllé dodání.
 • SÍTOTISK-TRANSFER - Sítotisk je oblíbenou a tradiční technikou používanou pro aplikaci designů na různé typy textilií, jako jsou trička, mikiny, batohy , tašky i pracovní textil. Tato metoda se vyznačuje svou všestranností, odolností a schopností vytvářet živé a trvalé barvy. Výhodné jen pro postisk většího množství textilu.
 • ŘEZANÁ FÓLIE - Technologie tisku řezanou fólií představuje jednu z metod aplikace grafiky na textilní materiály. Tento proces se zakládá na použití plotru, který vyřezává požadovaný motiv z předem vybrané fólie. Hlavní předností této techniky je možnost využití specifických barevných efektů, jako jsou neonové, reflexní, svítivé či metalické barvy, což přináší výraznou vizuální atraktivitu finálního produktu.
 • SUBLIMAČNÍ TISK - Sublimační tisk na textil představuje revoluční technologii v oblasti digitálního tisku, která umožňuje přenos detailních a živých obrazových motivů na různé typy textilií. Využívá se převážně u funkčních a polyesterových triček, dresů, reflexních vest a bund. U bílého textilu docílíme 100% barevnosti.
 • VÝŠIVKA - NÁŠIVKA - Výšivka představuje jeden z nejkvalitnějších způsobů prezentace motivu, vhodný zejména pro prémiové textilie nebo pro trička a polokošile s vyšší gramáží. Odolává vysokým teplotám, proto se často používá i na pracovní oděvy. Její variantou je nášivka. V tomto případě se motiv vyšije na samostatný kus látky, který je následně aplikovaný na produkt.
 • POTISKNUTELNÁ NÁŠIVKA - Potisknutelná nášivka je vytvořena tiskem na podkladovou látku, která je poté našita na cílový textil. Tento postup umožňuje přenášet motivy s vysokou mírou detailů a barevnou sytostí, což je zvláště vhodné pro komplexní grafiky a obrázky, které nejsou vektorově zpracovatelné. Výroba potisknutelných nášivek je cenově výhodná jen pro objednávku většího množství nášivek.