Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

GRAFICKÉ NÁVRHY

  • Home
  • PLAKÁTY A LETÁKY
plakaty-letaky-1220x600.jpg
plakaty-letaky-02-372x331.jpg
plakaty-letaky-03-372x331.jpg

Grafické návrhy - plakáty a letáky

Plakáty jsou dnes velmi rozšířenou tiskovinou a jsou vylepovány na frekventovaných místech, kde mají upoutat a zacílit hlavně na potencionální spotřebitele (klientelu). Působí však na širokou veřejnost, své zájemce si nevybírá a má jednoduše za úkol upoutat pozornost. S použitím textu, obrazu nebo v kombinaci obojího společně plní svou funkci a nabízí tak různé zboží, umělecká díla, koncerty, zábavu nebo jakýkoliv názor.

Jste na začátku podnikání a chcete, aby se o Vás dozvědělo maximum možných zákazníků? Plakáty a letáky jsou dobrým nástrojem jak nastartovat vaše podnikání! Upozorněte široké okolí, že právě nabízíte nové produkty a služby. Dejte jim vědět, že právě nyní nabízíte zaváděcí ceny produktů a služeb. Také pro pořadale sportovních a kulturních akcí nabízíme grafické návrhy letáků, plakátů a jakýchkoli jiných tiskovin pro události, akce nebo jakékoliv jiné propagace.

Cena za vytvoření grafického návrhu plakátu, letáku je stanovena podle složitosti, náročnosti zpracování a dodaných podkladů. Samozřejmostí jsou neomezené úpravy návrhu až k dosažení spokojenosti. Finální návrh dodáme ve zdrojových souborech, resp. formátu pro tisk.

Grafické návrhy plakátů

plakaty-letaky-04-372x331.jpg

Pro vytvoření grafického návrhu plakátu či letáku bude zapotřebí zaslat základní informace od objednávajícího danné služby. K jakému účelu má tiskovina sloužit, jaký má mít formát, velikost, texty, zda budete požadovat i tisk a jaké množství. Podrobnosti jsou uvedeny níže:

  • K jakému účelu je tiskovina určena
  • Požadavek na rozměry a formáty
  • Informace textové - obsahová část
  • Představa o základních barvách
  • Dodání loga/log v křivkách
  • Dodání požadovaných fotek či obrázků
  • Team work and collaborations
  • Objednávka tisku, formát, množství, gramáž

Grafické návrhy letáků

plakaty-letaky-05-372x331.jpg

Na základě Vašeho zadání navrhneme jedinečný a originální grafický návrh s dávkou kreativity, přesně podle představ, který upoutá pozornost a lidi zaujme. V případě dodání grafických či obrazových materiálů zákazníkem neodpovídáme za případné autorské požadavky. V případě dodání grafických a obrazových podkladů tyto vyrobíme nebo zakoupíme tak aby případné autorské požadvky byly v pořádku.

Nabízíme vše, od kreativních návrhů po klasické DTP. Ať už potřebujete jakýkoliv typ tiskovin, rádi vám výstup zpracujeme. Pro naše klienty tvoříme reklamní letáky, plakáty, billboardy, brožury, skládané letáky a mnoho dalších služeb. Naši grafici a kreativci vám vytvoří i originální návrhy reklamních samolepek, etiket, reklamních polepů, cedulek, cenovek, reklamních tabulí a mnoho dalšího.