Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

GRAFICKÉ NÁVRHY

  • Home
  • VIZITKY A LOGA
graficke-navrhy-vizitky-1220x600.jpg
graficke-navrhy-vizitky-01-372x331.jpg
graficke-navrhy-vizitky-02-372x331.jpg

Grafické návrhy - vizitky a loga

Přestože se stále větší část obchodních styků odehrává online, kvalitní vizitka je stále důležitým komunikačním signálem. Vizitka vám může pomoci v navázání nových obchodních vztahů, a vytváří první dojem, který je velmi důležitý pro vnímání vás jako potenciálního obchodního partnera. Mít svou vizitku neustále u sebe je velmi důležité. Pokud vám váš partner nabídne vizitku, a vy mu nemůžete na oplátku nabídnout svou, jedná se o velké faux pas, které může zhatit následné jednání. Vizitky zkrátka pořád frčí a nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Pro zanechání správného dojmu ale musí být vizitka nejen dobře graficky připravená, ale i kvalitně vytisknutá pokud možno na silném papíru, alespoň 300 g. Osobně doporučuji 350 g a více.

Navrhneme a zajistíme tisk originálních vizitek s dodávkou až na váš stůl. Kontaktujte nás s vaší představou, logem a počtem kusů, pokud budete chtít i zajištění výroby. Stále časteji navrhujeme oboustranné vizitky, které jsou originální a zaujmou více. Kromě klasických tištěných vizitek navrhujeme a realizujeme i elektronické vizitky. Elektronické vizitky se nejčastěji využívají v e-mailech. Vizitky mohou být jednostranné nebo oboustranné.

Nikde není psáno, že vizitka musí být orientovaná jen na šířku. V poslední době jsou v kurzu i vizitky navržené na výšku, ostatně někdy je to lepší řešení s ohledem na rovržení kontaktních údajů a samotného loga. Jsme schopni nabídnout i ekonomické řešení návrhu a tisku vizitek. Tisk vizitek nabízíme zprostředkovaně.

Návrhy firemní log

graficke-navrhy-log-01-467x300.jpg

Zajistíme grafický návrh originálního loga. Logo je symbolem každé firmy a nejdůležitější součástí vizuální identity, bude vás reprezentovat a doprovázet na každém kroku. Objeví se ve všech propagačních materiálech i tiskovinách firmy, proto doporučujeme přípravě loga věnovat vysokou pozornost a vybrat si variantu, která bude nadčasová a použitelná ve všech médiích. Navrhneme logo vhodné pro tisk, na webové stránky nebo pro Facebookovou reklamu.

  • Vytvoření loga na míru
  • Výstižná, originální a přitom jednoduchá
  • Výběr loga z více variant
  • Barevné či jednobarevných varianty
  • Výstup ve 4 formátech (eps, ai,pdf, jpg)
  • Zajímavé a dostupné ceny

Project Challenge

graficke-navrhy-log-02-467x300.jpg

Logo je základní prvek grafického designu od kterého se odvíjí styl vizuální komunikace firmy. Logo připravíme tak, aby bylo jedinečné, odpovídalo požadavkům cílové skupiny, propagovalo a zároveň identifikovalo vaši firmu/společnost/produkt. Také dbáme na to, aby bylo logo čitelné, srozumitelné, a to v jakémkoli provedení – např. na reklamních předmětech, na autech, na billboardech.

Při tvorbě loga budeme pečlivě konzultovat vaše představy, cíle, analyzovat vašeho zákazníka, aby logo dokonale vystihlo vaši firmu či produkt. Začalo vás nudit vaše staré logo? Není se čemu divit, mění se móda, mění se trendy. Logo je třeba čas od času přepracovat a zmodernizovat. Pokud vaše logo potřebuje inovaci či úpravu, zajistíme vám redesign stávajícího loga.