Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

GRAFICKÉ NÁVRHY

navrhy-fotoknih-1220x600.jpg
navrhy-fotoknih-02-372x331.jpg
navrhy-fotoknih-03-372x331.jpg

Grafické návrhy - fotoknihy

Žijeme ve světě, kde čas rychle plyne, a tak vzpomínky na hezké chvíle a zážitky patří k tomu nejcennějšímu, co máme. Fotoknihy vám pomohou uchovat si vzpomínky a příběhy po řadu generací, ať už jimi jsou svatby, okamžiky s dětmi, dovolené, cestování nebo nejdůležitější prožitky. Vytištěná fotka má vždy větší kouzlo než digitální, protože vzpomínky zachycené vaším fotoaparátem můžete držet v ruce. Díky fotoknize je navíc máte pěkně pohromadě. Vyberte ty nejlepší fotky z dovolené nebo ze svatby a vytvořte profesionálně vypadající fotoknihu. Je to skvělá vzpomínka pro vás i pěkný dárek pro vaše blízké!

Samozřejmě fotoknihu můžete celkem rychle vytvořit v různých online aplikacích bez větších problémů. Pokud tedy máte dostatek času a fotografie v digitální podobě tak to určitě zvládnete. Naše služba pro vytváření návrhů fotoknih je určena pro ty zákazníky kteří nemají dostatek času, nemají fotografie jen v digitální podobě a zapotřebí staré foto archivy skenovat a dokonce i jednotlivé fotografie upravovat.

Vytvoříme Vám originální fotoknihu, která všechny okouzlí i beze slov. Kvalitně zpracovaná fotokniha strčí do kapsy všechna klasická alba. Zajistíme celý proces zpracování fotografií, přípravy grafického návrhu a vlastní výroby fotoknihy dle vašich představ, zadání a požadavků.

Fotokniha z vlastních fotek

navrhy-fotoknih-04-372x331.jpg

Specifikace fotoalba je zcela na Vás. Můžete se rozhodnout pro pevnou nebo měkkou vazbu, digitálním tiskem nebo vynikající kvalitou skutečných fotografií. Nabízíme rovněž cenově výhodné fotosešity.

 • Nabízíme skenování fotografií
 • Provádíme retušování a opravy fotek
 • Zpracujeme grafiku fotoknihy
 • Vyrobíme potřebnou doplňkovou grafiku
 • Sestavíme kompletní fotoknihu
 • Zajistíme výrobu dle zadání
 • Velký výběr formátů fotoknih
 • Velký výběr typů papíru fotoknihy
 • Více druhů vazeb fotoknihy
 • Speciální povrchová úprava desek
 • Fotokniha s dárkovým boxem
 • Široká nabídka výrobců fotoknih

Skenování a retuš fotografií

navrhy-fotoknih-05-372x331.jpg

Potrhané, ohnuté, zažloutlé a vybledlé. Takové bývají staré fotografie. Naštěstí je můžeme zachránit a vrátit jim původní barvy a podobu. Provedíme veškeré kroky – od skenování starých fotografií přes ořez a úpravu kontrastu až po retuše.
Vytvoříme ze sbírky starých (nejen) rodinných fotografií digitální album! Rychle a levně zarchivujeme vaše fotografie. Skenujeme rovněž fotografie z fotoalb. Fotkografie si vytáhneme, naskenujeme a vrátíme zpět na své místo.

Kvalitu, tedy rozlišení výstupních dat si zvolíte podle vaší potřeby. Skeny uložíme na USB, CD či cloudové úložiště ve standardním JPG nebo bezztrátovém BMP formátu.