Tvorba responzivních webových stránek s CMS nebo v html pro osobní i firemní prezentace. Z fotografií, videí vyrobíme video prezentaci či video slider.

SLEDUJTE NÁS:

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o naše služby či dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Oleg Bajko, Pod Skalkou 162/20 75124 Přerov

PREZENTACE

  • Home
  • POWERPOINT PREZENTACE
graficke-navrhy-prezentace-powerpoint-1220x600.jpg
graficke-navrhy-prezentace-powerpoint-02-372x351.jpg
graficke-navrhy-prezentace-powerpoint-03-372x351.jpg

PowerPoint - firemní prezentace

Většina firemních prezentací stále vzniká svépomocí v PowerPointu a vypadá téměř stejně jako před 20 lety. Kvalitně zpracovaná firemní prezentace přitom funguje jako účinný prodejní nástroj, který okamžitě zaujme pozornost potenciálních zákazníků a zvýší sebevědomí obchodníků. Nezáleží na tom, jaký prezentační program použijete. Stačí dobrý designér, kreativní nápady a správné pochopení produktu.

Microsoft PowerPoint je uživatelsky velmi dobře známá aplikace, v níž lze snadno a rychle vytvářet prezentace všeho druhu. K dispozici je celá řada standardních (přednastavených) motivů, jejichž použití však nemusí být, především na firemní úrovni, vhodné. Design prezentace by měl odpovídat jednotnému firemnímu vzhledu (corporate identity). Vytvoříme Vám šablonu prezentace v aplikaci PowerPoint, která bude jednotný firemní vzhled respektovat, ať se jedná o barvy, řezy písma, vzhled a umístění loga apod.

Firemní prezentace je jako hlásná trouba pro vaše myšlenky. Profesionální prezentace vám pomůže získat klienty, přesvědčit nadřízené, nadchnout publikum na konferenci nebo vyhrát tendr.

Firemní prezentace PPTX

graficke-navrhy-prezentace-powerpoint-04-467x300.jpg

V šabloně powerpointové prezentace je možné nastavit podobu a rozložení i pro jiné často používané snímky, což může dále usnadnit práci s šablonou a urychlit vytvoření prezentace. V žádné prezentaci by například neměl chybět „slajd“ Děkuji za pozornost! s kontaktními údaji prezentujícího, který rovněž může být graficky odlišen, podobně jako úvodní snímek.V šabloně prezentace v aplikaci PowerPoint je možné nastavit také rozložení snímků, které rozvrhuje podobu snímku podle jeho obsahu.

  • Prezentace nabízených služeb PDF - PPTX
  • Prezentace nabízených služeb PDF - PPTX
  • Prezentace nabízených služeb PDF - PPTX

Prezentace PowerPoint

graficke-navrhy-prezentace-powerpoint-05-467x300.jpg

Aplikace PowerPoint obsahuje řadu rozložení snímků, které je však možné přenastavit, případně odstranit, protože někdy „méně je více“. Není vždy žádoucí, aby například zaměstnanci využívali všechna rozložení, která PowerPoint nabízí, ale pouze vybraná – ta nejvhodnější – která zajistí přehlednost prezentace a její jednotný design.

Šablony v PowerPointu nabízí velký prostor pro zlepšení a zvýšení uživatelského dojmu a mnohdy také netušené možnosti. Vyrobím Vám šablonu PowerPoint, pomocí které budete moci snadno naplnit jakoukoliv prezentaci, samozřejmě se zachováním jednotného vizuálního stylu firmy (corporate identity) – barvy, písma, loga a jiné grafické prvky..